• 83565 Nolu Cadde NO:12, Gaziantep
  • info@karafiber.com

Şikayet


Tüm politikalarımızda vurguladığımız gibi kurumsal sorumluluk gereği; müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik ana konularımızdandır.

Kamuoyunu, politikalar, operasyonlar ve faaliyetler konusunda tedarikçilerimiz ve ortaklarımız hakkında bize geri bildirim göndermeye teşvik ediyoruz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi feedback@karafiber.com adresine gönderiniz veya +90 342 337 1488 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Lütfen verebileceğiniz kadar çok detay veriniz böylece görüşünüz hızlı cevaba kavuşacaktır. Görüşleriniz alanında uzmanlar tarafından değerlendirilecektir.

Etik çerçevesinde değerlendirmelere ait sonuçlar herkes tarafından kabul edilebilir olacaktır.

Geribildirim sistemimizde; şikeyetiniz alınıp kayedilir, konuya dair aksiyon planı çizilir ve nihayetinde doğrulanmış uygunsuzluğu gidermek için alınan aksiyonlar hakkında size detaylı bilgi verilir.

Sorumlu orman yönetimi çalışmalarımız kapsamında, Canopy Orman Tedarik Politikamızı uygulamak üzere standart işletme prosedürleri oluşturduğumuzu ve bu prosedürlerin talep üzerine bütün paydaşlarımızla paylaşabileceğimizi açıklıkla beyan ederiz.